lek.med Agnieszka Morańda
Pediatra - Alergolog
Kocmyrzów-Luborzyca (małopolskie)

OPIEKA MEDYCZNA
Z ZAKRESU
PEDIATRII
I ALERGOLOGII
Opinie pacjentów
Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto i oceń moje usługiautor ocena / komentarz
Kasia Najlepszy
Wspaniały lekarz a przy tym cudowny człowiek leczy mojego syna od 9 lat i nigdy nie pomyliła się w diagnozie potrafi wyprowadzić dziecko z zapalenia tchawicy bez antybiotyków. Wyleczyła mojego syna jak miał 1,5 roku z zapalenia płuc w ciągu tygodnia nie dała go do szpitala tylko przyjeżdżała do domu. Zawsze dzwoni i interesuje się pacjentem nigdy nie zdarzyło mi się żeby Pani doktor odmówiła mi pomocy. Moja córka nie da się zbadać nikomu tylko Pani doktor Morańdzie z czego wynika jej podejście do małych dzieci po prostu dzieci ją kochają.


szafol Najlepszy
Pani Dr Agnieszka Morańda to najlepszy pediatra i alergolog jakiego znam. Długo szukaliśmy z mężem odpowiedniego specjalisty i przewinęliśmy się przez wiele gabinetów. Ale dopiero Pani Doktor powierzyliśmy w opiekę naszych dwóch synów, obaj niestety z alergią. Starszy chorował bardzo często. Doktor ratowała nas z opresji celnie trafiając z diagnozą i leczeniem. Nie ma jednego schematu leczenia, zawsze patrzy całościowo na pajenta, uwzględnia historię przebytych chorób i skłonności.
Nie przepisuje od razu antybiotyków, skutecznie proponuje inne leki i bardzo często okazuje się, że nie były one potrzebne. Ma doskonałe podejście do małego pacjenta,jest delikatna, dzieci i ich rodziców traktuje z szacunkiem. Na zadane pytania odpowiada wyczerpująco i rzeczowo, zalecenia zostają czytelnie wydrukowane. Doktor ma niesamowitą klasę. Bez wahania polecam ją każdemu rodzicowi.Lek-Med.pl - strony dla lekarzy 2021 © - | start | o mnie | zakres usług | referencje | galeria zdjęć | kontakt | polityka prywatności